23 qershor 2007

Këshilla për "barkderrat" (me dihmën e Idrizit)

Idris thotë:

23 Qershor 2007 @ 4:28 pm

Nje biznesmen trashaluq u paraqit te mjeku me motivin si te ulte barkun.Mullen -Shiko zoteri. Ti ke dy rruge.E para te besh seks fort ose te besh 20 km cdo dite, ose te ecesh pa ndaluar deri ne Vore .- i thote mjeku.
-Doktor ajo e para sikur me pershtatet se deri ne Vore vec me vdek mo.
Sa here thu me e bo?-ja kthen biznesmeni trashaluq me sy te ndezur,duke ferkuar dhe duart e duke i dhen e surratit nje pamje ;)
-Po zoteri ,po ja minimalja 3 here ne dite javen e pare pastaj duke e rritur nga 1 deri ne 5 jave.Do behesh “Fil”-dhe qe rradha e mjekut kesaj rradhe ti jepte fytyres nje pamje si ;).
_Jo Dok.qe ku o Vora, qe ku o Vora.- ja ktheu biznesmeni tashme pa shprehjen ;) ne fytyre.

9 komente:

 1. Vora eshte vetem nje vrap pele... ha ha haaa... O idris, o maratonomak....

  Edhe ti Ed qe gjen ilustrimin, hallall per te qeshmen...

  PërgjigjuFshije
 2. Vazhdojne postimet ne kuadrin e
  edrusXXX.blogspot.com
  :)

  PërgjigjuFshije
 3. ha ha e forte kjo Edrus , ate foton po ta vjedh per te Mamadhia:) shendet!

  PërgjigjuFshije
 4. strangm hahahaha qenka i obseduar ky XXedruX
  :;)

  PërgjigjuFshije
 5. Version tjeter i fjaleve te gorilles: "Po te kapa je i imi" :)

  PërgjigjuFshije
 6. Aman mi Majla, unë duke u trguar i kujdesshëm dhe po më bëjnë terbjet me llafe këta... pale t'a kisha lënë me diçiturat e origjinalit (ku fjalët e majmunit ishin pak a shumë ato që thoje ti ;)

  PërgjigjuFshije
 7. ... mire mo mire, po ky idrisi ku humbi xhanem? edo, po ma pe, beji te fala dhe nga une, te lutem.....

  PërgjigjuFshije
 8. Oi, achei teu blog pelo google tá bem interessante gostei desse post. Quando der dá uma passada pelo meu blog, é sobre camisetas personalizadas, mostra passo a passo como criar uma camiseta personalizada bem maneira. Até mais.

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet